True TPP-AT-67-HC 67" Refrigerated Pizza Prep Table | 3028/LBD
Currency:CAD Category:Restaurant Equipment Start Price:10.00 CAD
[Used, Tested/Working,] Serial# 10333028, 67-3/8" x 33-5/8" x 44", 115V/60Hz/1Ph